بنزین، اولین اپ ما در راهکارهای پایدار آبان

  |

رشد و پیشرفت از وظایف هر شخصی در زندگی است!

ما در شرکت راهکارهای پایدار آبان نیز همواره برای رشد و توسعه شرکت و اعضای آن تلاش میکنیم، در حال حاضر دستگاه‌های هوشمند اعم از موبایل، تبلت و فبلت ها به شکل گسترده ای در میان مردم توزیع شده اند، دستگاه‌هایی که مزایا و معایب بسیاری دارند، گاهی با امکانات ارتباطی زیاد خود، فاصله ها را کم و کمتر میکنند و گاهی آدم ها را از هم دور میکنند…

یکی از تلاش های ما در شرکت راهکارهای پایدار آبان، تحلیل نیازهای مردم در استفاده از دستگاه های هوشمند است، تلاشی که منجر به بزرگ شدن تیم نرم افزاری شرکت و شکل گرفتن دپارتمان ابزارهای هوشمند شرکت اسب قرمز شد.

بعد از شکل گرفتن این واخد فنی و متخصص در شرکت، تیم تحقیق و توسعه آن شروع به ایده پردازی در زمینه ابزارهای مورد نیاز مردم کردند و در نهایت این گروه، فعالیت خود را بر ایده تولید یک نرم افزار برای کنترل مصرف سوخت متمرکز کردند، تلاشی که بعد از زحمات بسیاری به نتیجه رسید و در حال حاضر همه میتوانند از بنزین، که اپلیکیشن رایگانی‌ست برای کنترل مصرف سوخت خود استفاده کنند.

روند به ثمر نشاندن یک ایده، مسیر سختی در پیش دارد، کاری که شاید در حال خاضر که این اپ تولید شده به چشم نمی‌آید اما روزها، هفته ها و چند ماه برای تولید آن وقت صرف شده است.

ما در مسیر تولید این اپ تجربیات بی‌نظیری کسب کردیم، روزها و شبهای زیادی که صرف جلسات تحلیل نرم افزار و ایده پردازی میشد و بازخورد آنها در زندگی شرکت ایمن گستر اسب قرمز در حال حاضر به وضوح قابل مشاهده است.

در حال حاضر تیم متخصص دپارتمان ابزارهای هوشمند شرکت راهکارهای پایدار آبان، با دارا بودن نیروهای متخصص برنامه نویس آندروید و طراحان آگاه به نیازها و نحوه طراحی اپ آماده ارائه خدمات به کلیه مخاطبین در این زمینه است.

امیدواریم این اپ بتواند کمک خوبی به کاربران خودش ارائه کند.

 

اپلیکیشن بنزین
اپلیکیشن بنزین

 

 

 

بنزین در لیست اپلیکیشن های راهکارهای پایدار آبان 

4.5/5 - (19 امتیاز)

5 دیدگاه در “بنزین، اولین اپ ما در راهکارهای پایدار آبان

    1. سلام
      ممنون از شما که از بنزین استفاده میکنید.
      چشم، در اولین فرصت مشکلات این اپ برطرف شده و نسخه جدید ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *